Відмова від відповідальності


Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ця інформація була вчасно оновлена та правильна, проте не робимо ніяких висловлювань чи гарантій щодо повноти, точності, надійності, придатності для використання з будь-якою метою.

Відповідно до чинного законодавства України, Адміністрація сайту www.kardash.com.ua відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може тим чи іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, його вмісту та використання.

За будь-яких умов Адміністрація Сайту не нестиме відповідальності перед будь-якою стороною за будь-якого прямого, непрямого, особливого або іншого непрямого збитку в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, який містить посилання з нашого сайту. Виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у Ваших інформаційних системах чи іншим чином, що виникли в зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрацію буде явно повідомлено про можливість такого збитку. Включення будь-яких посилань на сторонні сайти не обов'язково означає рекомендацію або схвалення думок, виражених у них.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами українського права. Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не мають ніякої дії по відношенню до даного Сайту, так як Сайт не займається наданням відплатних послуг

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.

Обновлено: 15 вересня 2018 року, м. Здолбунів

ПП Кардаш


Знайомтеся! Високопродуктивне промислове підприємство, надійний партнер, досвідчені фахівці

Про нас
Продукти
Гуртові ціни
Умови користування сайтом
FAQ
Форум
Магазин субстратів
Відмова від відповідальності
Мапа сайту

Блог


Науково популярні пізнавальні статті про торф та торф'яні субстрати
Статті

Наші публікації в науковій та періодичній пресі
Наші публікації

Новини нашої фірми
Новини

Торф, субстрати, рослинництво та садівництво
Цікаві сайти

Наші партнери


Нас цікавить також вівчарство, зелений туризм, народна медицина, мозаїка. Можливо і Ви знайдете корисну інформацію для себе на наших сайтах:

Романівські вівці на фермі Зелений Дуб
Романівські вівці

Зелений туризм, проживання на овечій фермі Зелений Дуб
Гостинна садиба Зелений Дуб

Народна медицина, трав'яні чаї
Трави Кременецьких гір

Сакральна і побутова мозаїка із смальти
Майстерня мозаїки Іван Кардаш

Будемо на зв'язку


 • Телефони:
  Директор:
  +38(050) 5606315
  +38(093) 4899003
  +38(067) 2846199
  Збут:
  +38(095) 9201412, +38(068) 0374036,
  +38(093) 8184903
 • Email:
  info@kardash.com.ua
 • Адреса виробництва:
  вул. Стефановича, 1а
  м. Здолбунів, Рівненська обл.
  Україна
 •           Контакт
            Мапа Google