Вакансії

Кожен новий день – це нові можливості для праці та шанс навчитися новому, отримати результат , яким можна пишатися. Розширюйте границі свого бізнесу.

Український виробник торф’яних субстратів ПП Кардаш пропонує гуртовим покупцям співпрацю в реалізації продукції власного виробництва

Нашу продукцію добре знають квітникарі в Україні від Ужгорода до Харкова. Майже 20 років в м.Здолбунів успішно виробляємо і розповсюджуємо високоякісні торф’яні ґрунти та субстрати , які забезпечують відмінне зростання рослин в контейнерах. Великий асортимент субстратів забезпечує у приватних та корпоративних клієнтів повний цикл зростання рослин від насіння до квітів і плодів. Ми прагнемо домогтися максимального задоволення потреб наших кінцевих споживачів і гуртових покупців в якісній основі для вирощування рослин на довгу перспективу.

Довіра, багаторічний досвід та надійність - це основи нашої роботи і співпраці з асоційованими виробничими підприємствами. Все, що ми робимо, ми робимо якісно. Стимулом є квітучі сади, здорові рослини та задоволені клієнти, які бачать результати і розуміють, що зробили вдалий вибір. Купуючи в нас, Ви купуєте у виробника, який дбає про клієнта та свою ділову репутацію і дає хорошу ціну.

Ми були одними з піонерів в запровадженні торф’яних субстратів в вітчизняному квітникарстві. Знання та сучасний підхід до ведення бізнесу дозволив компанії не тільки утримати свої позиції на ринку, а й освоїти нові напрямки діяльності. Нині основними видами діяльності підприємства є виготовлення торф’яних субстратів. Виготовляємо 8 видів серійних субстратів в пакуванні від 2,5 до 80 літрів, а також професійні субстрати та субстрати на замовлення. Товар продається як в невеликих магазинах типу квіткових кіосків так і в садових центрах та використовується для промислового вирощування квітів, декоративних рослин, розсади та товарних ягід і овочів.
Ми шанувальники того, що створюємо, тому прагнемо працювати з максимально ефективним результатом, зберігаємо стабільність, високі стандарти якості та постійно розвиваємо свої продукти.

За два десятиліття створена успішна розгалужена мережа збуту в Україні, проте вона не задовольняє в повній мірі зростаючий попит на субстрати. Тому ми зацікавлені в розширенні співпраці з гуртовими продавцями, щоб зробити наші субстрати доступними якомога більшій кількості покупців. Для подальшого просування нашої продукції на українському ринку через мережу гуртових продавців запрошуємо до співпраці українські та зарубіжні компанії, магазини та торгові мережі. Вашими покупцями будуть квітникарі аматори та амбітні досвідчені квітникарі, власники дач і зимових садів, садівники, овочівники. Навіть випадкові покупці , які з різних причин, наприклад, як подарунок, або на прохання знайомих, епізодично купують квіти, квіткові ґрунти та супутні товари стануть вашими постійними покупцями. Ви можете продавати наші субстрати також місцевим невеликим професійним квітникарям та фірмам-озеленювачам. Наша продукція користується попитом та має оптимальну ціну. Це дозволяє навіть невеликим компаніям бути конкурентоздатними на ринку.

Своїм діловим партнерам ми надаємо рекламну підтримку публікаціями в пресі, рекламними матеріалами , рекламою на сайті та в соціальних мережах. При потребі проведемо навчання з вашими продавцями.

Дилером або торговим представником може стати будь-який суб'єкт підприємницької діяльності незалежно від форми власності. Додаткові умови і побажання обговорюються індивідуально.
Від торгових партнерів очікуємо:
- високого професіоналізму, порядності і організованості при роботі з постачальником та зі своїми клієнтами;
-бажання займатися активними продажами;
-знання продукту і асортименту нашої компанії;
-своєчасного виконання взятих на себе зобов'язань.

Кожен новий день – це нові можливості для праці та шанс навчитися новому, отримати результат , яким можна пишатися. Розширюйте границі свого бізнесу.

Ми відкриті для співпраці з виробниками поліетиленової тари, сировини та матеріалів для виробництва і пакування субстратів, транспортними організаціями

Наші постачальники і ділові партнери допомагають розвивати бізнес і мають досить важливе значення для успіху.

Для виготовлення торф’яних субстратів ми використовуємо верховий і низинний торф, перліт, цеоліт, дроблений керамзит, соснову кору, торф’яне волокно та сфагнум. Уважно розглянемо пропозиції українських виробників цих матеріалів.

Ми зацікавлені в співпраці з виробниками тари з поліетиленової плівки з якісним кольоровим друком для пакування субстратів.

Для виробництва торф’яних субстратів використовуються великі об’єми сировини, яку ми закуповуємо в різних регіонах України та в Прибалтиці. Гуртові склади наших клієнтів розміщені по всій Україні. Тому ми потребуємо послуг транспортних компаній в перевезенні вантажів від 5 до 20 тон.

Для отримання більш докладної інформації пишіть, телефонуйте, приходьте до нас. Наші контакти на сторінці КОНТАКТ.

Відкриті вакансії. Проявіть ініціативу! Чекаємо на ваші пропозиції!

ПП Кардаш


Знайомтеся! Високопродуктивне промислове підприємство, надійний партнер, досвідчені фахівці

Про нас
Продукти
Гуртові ціни
Умови користування сайтом
FAQ
Форум
Магазин субстратів
Відмова від відповідальності
Мапа сайту

Блог


Науково популярні пізнавальні статті про торф та торф'яні субстрати
Статті

Наші публікації в науковій та періодичній пресі
Наші публікації

Новини нашої фірми
Новини

Торф, субстрати, рослинництво та садівництво
Цікаві сайти

Наші партнери


Нас цікавить також вівчарство, зелений туризм, народна медицина, мозаїка. Можливо і Ви знайдете корисну інформацію для себе на наших сайтах:

Романівські вівці на фермі Зелений Дуб
Романівські вівці

Зелений туризм, проживання на овечій фермі Зелений Дуб
Гостинна садиба Зелений Дуб

Народна медицина, трав'яні чаї
Трави Кременецьких гір

Сакральна і побутова мозаїка із смальти
Майстерня мозаїки Іван Кардаш

Будемо на зв'язку


 • Телефони:
  Директор:
  +38(050) 5606315
  +38(093) 4899003
  +38(067) 2846199
  Збут:
  +38(095) 9201412, +38(068) 0374036,
  +38(093) 8184903
 • Email:
  info@kardash.com.ua
 • Адреса виробництва:
  вул. Стефановича, 1а
  м. Здолбунів, Рівненська обл.
  Україна
 •           Контакт
            Мапа Google