Домашня Про нас Продукти Фотогалерея Магазин Наші ціни Контакт Зміст сайту Посилання

| ДОМАШНЯ > | ПРО НАС  | СПОСОРСТВО

ПП Кардаш спонсорує здолбунівських спортсменів, зокрема легкоатлета – марафонця Сергія Українця.
ПП Кардаш це якісні торф'яні субстрати. З  нашими субстратами і грунтами не доведеться вибирати між принципами органічного землеробства, якістю і ціною ! Торф'яні субстрати ПП Кардаш, проспект ( в форматі PDF, 630 кб )

Сергій Українець. Хроніка спортивних подій

 
15 серпня 2012 року                          Сергій Українець. Спогади про тренувальний збір у Зеленому Дубі
 

       Перед кожним сучасним спортсменом постійно постає проблемне питання : куди поїхати щоб покращити свою фізичну форму? Хочеться, звісно, щоб було недорого, красиво та з комфортом.  Виходить, зазвичай, живеш де попало, думаєш що зїсти.

     Цього ж разу, завдяки спонсорові Кардашу Андрію, мені з другом, також спортсменом, в липні цього року випала нагода провести  двотижневий тренувальний збір  у Зеленому Дубі.

     Зі  Здолбунова добиралися маршруткою Рівне-Зелений Дуб. Приїхавши відразу звернули увагу на безмежні ліси та свіже повітря. Поселили нас безкоштовно в трьохповерховому будинку з кухнею та ванною кімнатою. Був доступний також літній душ.

    Деякі продукти ми взяли з собою, решту купували в місцевому магазині та в сусідів, які дещо давали безкоштовно. Загалом харчувалися добре.

       У вільний від тренувань час ходили збирати гриби та ловити рибу, грали в настільний теніс  і баскетбол.

       Уже під час першого тренування нас зачарували красиві хвойні ліси, якими вкриті невисокі пагорби. Природа була настільки прекрасна, що зрівнятися не може навіть Ялта чи Мукачево, куди нас возить на тренувальні збори Рівненська область.

       Також слід відмітити, що в Зеленому Дубі багато ягід, яких можна назбирати біля лісу за кілька сотень метрів від будинку.

  

Зелений Дуб та околиці. Фото: Сергія Українця  
     За перший тиждень вдалося набігати 172 км, з них більше половини по піску та горбах. В будні дні робили по три  тренування, в суботу -  зарядка і довгий крос близько 30 км, в неділю – одне тренування до 15 км.

  За другий тиждень набігав 202 км, що на даний час є моїм особистим рекордом.

       Зробили висновок , що краще провести збір, навіть за власний кошт, у Зеленому Дубі, ніж їхати за сотні кілометрів та жити невідомо де, харчуватися невідомо чим та думати де провести тренування  щоб не бігати по розпеченому асфальту.

        Хочу подякувати спонсорові за чудовий тренувальний збір.

 Сергій Українець