Наші партнери

Мозаїка в архітектурі та ландшафті

Садиба Зелений Дуб

Романівські вівці

 
 

| ДОМАШНЯ > | ПРОДУКТИ >| Субстрати для роздрібної торгівлі >| Субстрат ПАЛЬМА                 

Якщо Ви переглядаєте  цю сторінку на мобільному пристрої, радимо перейти на
нову сторінку "СУБСТРАТ ДЛЯ ПАЛЬМ" нашого сайту 

 

    Субстрат торф’яний  “Для вирощування пальм

 

 

Готовий до використання торф'яний субстрат   призначений для промислового й аматорського вирощування в контейнерах пальм, юк, драцен й інших великих рослин, які потребують важкого, водопроникного, слабо-кислого, довговічного та пухкого ґрунту.

Субстрат виготовляється на основі високоякісного блочного верхового торфу.  Містить всі необхідні для росту рослин поживні елементи. Оптимальний водно-повітряний режим і кислотність рН(Н2О) 5,5-6,0 , збалансований вміст макро- і мікроелементів створює ідеальне середовище для  розвитку кореневої системи рослин .

Субстрат (ґрунт) торф'яний ПАЛЬМА

Агротехнічні характеристики

Кислотність рН (Н2О)

5,5 -6,0

Структура  -  середня

0 - 20 мм

Органічна речовина, %

60 - 70

Азот загальний  (NH4+NO3)

100 - 200 мг /л

Фосфор   (P2O5)

90 - 170 мг /л

Калій    (K2O)

120 - 250 мг /л

Магній  (MgO)

60-90 мг /л

Провідність

1,2 – 1,8 мCім/см

Мікроелементи - В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn.

 
 

СКЛАД: Верховий торф низької степені разкладу (Н2-Н3), разкладений верховий торф45),  кварцовий пісок, агроперліт, цеоліт, вермикуліт, кора мелена, торф кокосовий .

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:     Більшість  пальм необхідно пересаджувати раз на рік в теплу пору року в горщик, більший від попереднього на 3-4 см. Якщо субстрат сухий, перед використанням його необхідно зволожити так, щоб при сильному стисканні в долоні виступали краплі води. Для попередження вимивання субстрату великі дренажні отвори прикрийте пластиковою сіткою. Якщо горщик використовується з піддоном, на дно насипте дренаж (керамзит, вермикуліт, гравій, сфагнум), додайте трохи субстрату, легко ущільніть його. Вийміть рослину з старого горщика, обережно обріжте відмерле коріння. Поставте рослину в новий горщик, засипте з боків субстратом та злегка ущільніть. Не висаджуйте надто глибоко. Поливайте теплою водою. Зимою в період спокою зменшуйте поливання. Краще використовувати дощову воду. Для пом’якшення поливної води на відро водопровідної води додайте 0,5 л кислого верхового торфу або субстрату “АЗАЛІЯ”, настоюйте добу. Отриманий настій використовуйте лише для поливання рослин.  Не допускайте повного пересушування субстрату та застою води в горщику. Перше підживлення необхідно проводити через 4 - 6 тижнів, в подальшому - через 1-2 тижні розчином спеціалізованих комплексних мінеральних або органічних добрив

УПАКУВАННЯ: поліетиленові мішки із двохшарової  плівки по  5,0 літрів, мішки по 90 л.

   


© 2007 ЧП Кардаш Андрей Юриевич  Дата изменения: 27.02.2016   Все права на материалы, опубликованные на сайте, защищены в соответствии с украинским и международным законодательством об авторском праве. При любом использовании материалов сайта ссылка на    www. kardash.com.ua   обязательна.