Наші партнери

Мозаїка в архітектурі та ландшафті

Садиба Зелений Дуб

Романівські вівці

 
 

| ДОМАШНЯ > | ПРОДУКТИ >| Субстрати для роздрібної торгівлі >| Субстрат ПАЛЬМА                 

    Субстрат торф’яний  “Для вирощування пальм

 

 

Готовий до використання торф'яний субстрат   призначений для промислового й аматорського вирощування в контейнерах пальм, юк, драцен й інших великих рослин, які потребують важкого, водопроникного, слабо-кислого, довговічного та пухкого ґрунту.

Субстрат виготовляється на основі високоякісного блочного верхового торфу.  Містить всі необхідні для росту рослин поживні елементи. Оптимальний водно-повітряний режим і кислотність рН(Н2О) 5,5-6,0 , збалансований вміст макро- і мікроелементів створює ідеальне середовище для  розвитку кореневої системи рослин .

Субстрат (ґрунт) торф'яний ПАЛЬМА

Агротехнічні характеристики

Кислотність рН (Н2О)

5,5 -6,0

Структура  -  середня

0 - 20 мм

Органічна речовина, %

60 - 70

Азот загальний  (NH4+NO3)

100 - 200 мг /л

Фосфор   (P2O5)

90 - 170 мг /л

Калій    (K2O)

120 - 250 мг /л

Магній  (MgO)

60-90 мг /л

Провідність

1,2 – 1,8 мCім/см

Мікроелементи - В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn.

 
 

СКЛАД: Верховий торф низької степені разкладу (Н2-Н3), разкладений верховий торф45),  кварцовий пісок, агроперліт, цеоліт, вермикуліт, кора мелена, торф кокосовий .

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:     Більшість  пальм необхідно пересаджувати раз на рік в теплу пору року в горщик, більший від попереднього на 3-4 см. Якщо субстрат сухий, перед використанням його необхідно зволожити так, щоб при сильному стисканні в долоні виступали краплі води. Для попередження вимивання субстрату великі дренажні отвори прикрийте пластиковою сіткою. Якщо горщик використовується з піддоном, на дно насипте дренаж (керамзит, вермикуліт, гравій, сфагнум), додайте трохи субстрату, легко ущільніть його. Вийміть рослину з старого горщика, обережно обріжте відмерле коріння. Поставте рослину в новий горщик, засипте з боків субстратом та злегка ущільніть. Не висаджуйте надто глибоко. Поливайте теплою водою. Зимою в період спокою зменшуйте поливання. Краще використовувати дощову воду. Для пом’якшення поливної води на відро водопровідної води додайте 0,5 л кислого верхового торфу або субстрату “АЗАЛІЯ”, настоюйте добу. Отриманий настій використовуйте лише для поливання рослин.  Не допускайте повного пересушування субстрату та застою води в горщику. Перше підживлення необхідно проводити через 4 - 6 тижнів, в подальшому - через 1-2 тижні розчином спеціалізованих комплексних мінеральних або органічних добрив

УПАКУВАННЯ: поліетиленові мішки із двохшарової  плівки по  5,0 літрів, мішки по 90 л.

   


© 2007 ЧП Кардаш Андрей Юриевич  Дата изменения: 27.02.2016   Все права на материалы, опубликованные на сайте, защищены в соответствии с украинским и международным законодательством об авторском праве. При любом использовании материалов сайта ссылка на    www. kardash.com.ua   обязательна.