Наші партнери

Мозаїка в архітектурі та ландшафті

Садиба Зелений Дуб

Романівські вівці

 
 

| ДОМАШНЯ > | ПРОДУКТИ >| Субстрати для роздрібної торгівлі >| Субстрат ОРХІДЕЯ                                          

Якщо Ви переглядаєте  цю сторінку на мобільному пристрої, радимо перейти на
нову сторінку "СУБСТРАТ ДЛЯ  ОРХІДЕЙ" нашого сайту 

 

  Субстрат торф’яний  “Для вирощування епіфітних орхідей

 

Substrate for orchids    Podłoże do storczyków    Substrat für Orchideen

Готовий до використання субстрат ОРХІДЕЯ призначений для вирощування епіфітних орхідей і бромелієвих та інших рослин, що потребують добре аерованого малопоживного субстрату. Рецептура  субстрату розроблена з врахуванням вимог професійного вирощування орхідей.

Субстрат виготовляється на основі високоякісного блочного верхового торфу, торф'яного волокна і сфагнуму.  Містить всі необхідні для росту рослин поживні елементи. Груба фракція забезпечує оптимальний водно-повітряний режим і кислотність рН(Н2О) 5,0-6,0 , збалансований вміст макро- і мікроелементів створює ідеальне середовище для  розвитку кореневої системи епіфітів .

Субстрат ПП Кардаш ОРХІДЕЯ

Агротехнічні характеристики

Кислотність рН (Н2О)

5,0 -6,0

Структура  -  груба

0 - 30 мм

Органічна речовина, %

70-80

Азот загальний  (NH4+NO3)

50-80 мг /л

Фосфор   (P2O5)

40-70 мг /л

Калій    (K2O)

60-90 мг /л

Магній  (MgO)

30-50 мг /л

Мікроелементи - В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn.

торфяне волокно, сфагнум, торф, цеоліт, вугілля, кора

СКЛАД:1-торф'яне волокно, 2-сфагнум, 3- верховий торф грубої фракції низької степені разкладу (Н2-Н3),  4- цеоліт, 5-деревне вугілля, 6-соснова кора

УПАКУВАННЯ: прозорі пластикові відра об'ємом 3 л, або  поліетиленові пакети по 3,0 літри

      СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:   Субстрат з часом  розкладається і ущільнюється, тому вимагає заміни кожні 2 – 3 роки. Орхідеї слід пересаджувати після періоду цвітіння в прозорі горщики  з дренажними отворами в дні, або сітчасті корзини. Вийміть рослину з старого горщика, видаліть відмерле коріння і залишки субстрату. Коріння помістіть в горщик, засипте свіжим субстратом, легко струсіть для ущільнення. Не вминайте. Після посадки не  поливайте декілька днів. Орхідеї потребують вологого світлого місця, але без прямого сонячного світла (найкраще  східне або західне вікно). Без протягів. Оптимальна температура 18—22 оС.  Рослини слід поливати рясно і рідко (літом раз в тиждень, взимку раз в 10—14 днів) м’якою водою. Зайву воду з піддона обов’язково злийте. Для зменшення твердості поливної води можна використати верховий торф, або субстрат КИСЛИЙ. Через 5—6 тижнів після пересаджування необхідно підживити рослини спеціальними добривами для орхідей: в весняно – літній період  2 - 3 рази, в осінньо – зимовий період  - 1 раз. Орхідеї потребують добового і сезонного коливання температури. Квіткові бутони краще завязуються при утримуванні орхідей в прохолодному приміщенні з сухим субстратом. Після появи бутонів  рослини починають знову регулярно поливати і підживлювати. Увага! Епіфітні орхідеї потребують спеціального субстрату. Ніколи не пересаджуйте їх в універсальні ґрунти для квітів.

Список рослин , рекомендованих для вирощування в субстраті
  Эпіфітні орхідеї

Эпіфітні бромелієві

 
Ванда (Vanda)

Більбергія

Дендробіум (Dendrobium)

Вріезія

Каттлея (Cattleya)

Гусманія
Лелія (Laelia) Нідуляріум
Одонтоглоссум  (Odontoglossum) Неорегелія

Онцидіум (Oncidium)

Тілландсія

Пафіопеділюм (Paphiopedilum) Фасикулярія

Фаленопсіс  (Phalaenopsis)

Ехмея
  Целогіна гребенчатая (Coelogyne cristata)    
 

Цимбідіум (Cymbidium)

   
 
Додаткові матеріали
1. Агротехника орхидей в комнатной – культуре (Глава из книги  «Герасимов С. О., Журавлев И. M.    Орхидеи.- М.:    Росагропромиздат,  1988») (Формат PDF 700 kb).

2. Использование верхового торфа для подготовки поливной воды

   


© 2007 ЧП Кардаш Андрей Юриевич  Дата изменения: 27.02.2016   Все права на материалы, опубликованные на сайте, защищены в соответствии с украинским и международным законодательством об авторском праве. При любом использовании материалов сайта ссылка на    www. kardash.com.ua   обязательна.