Від природи для природи - натуральний хороший ґрунтНаша місія

Наша місія – надати українським садівникам аматорам і професіоналам за доступними цінами сучасні якісні, екологічні та ефективні засоби для вирощування рослин в контейнерах з комерційною метою, для власних потреб або отримання естетичного задоволення від рослин, для клієнтів і роздрібних продавців можливість стабільного зростання доходів від використання і продажу нашої продукції. Одночасно як частина індустрії субстратів ми робимо свій важливий суспільно-політичний внесок в розвиток «Зеленого бізнесу» та допомагаємо прикрашати світ.

Наша стратегія

Нашою стратегією є постійне розширення асортименту і збільшення виробництва та продаж високоякісних торф’яних субстратів , використання яких забезпечує стабільний розвиток садівництва, ефективне вирощування розсади та товарних овочів, кімнатних, декоративних квітів і дерев на протязі повного циклу виробництва від насіння до плодів. Для забезпечення стабільної якості використовується тільки високоякісна сировина і матеріали. Сьогодні поряд з нашими класичними субстратами ми пропонуємо субстрати для органічного вирощування рослин в контейнерах.

Наша Філософія

Особливість наших субстратів це висока буферність, здатність забезпечити хороший ріст рослин навіть при не дуже кваліфікованому та ретельному догляді. Вони розраховані на аматорів та невеликі господарства, які не мають систем автоматичного контролю та керування вирощуванням рослин. Щодо якості, то ми не робимо відмінності між продуктами для професійного садівника та садівника-хобі. Ми вважаємо, що упаковка не робить продукт, а лише відображає якість вмісту. Наші субстрати пакуються в якісну, зручну, гарно оформлену та добре продуману упаковку, яка захищає продукт від дії світла, вологи, забруднення, надмірного пересихання, гарантує зберігання протягом тривалого часу. У нас покупець знайде потрібну йому упаковку від 2,5 до 80,0 літрів.


Ваша думка важлива для нас. Ми завжди готові розглянути будь-які пропозиції щодо поліпшення, тому, будь ласка, надішліть нам свої коментарі. У вас є запитання? Використовуйте нашу сторінку Контакт

ПП Кардаш


Знайомтеся! Високопродуктивне промислове підприємство, надійний партнер, досвідчені фахівці

Про нас
Продукти
Гуртові ціни
Умови користування сайтом
FAQ
Форум
Магазин субстратів
Відмова від відповідальності
Мапа сайту

Блог


Науково популярні пізнавальні статті про торф та торф'яні субстрати
Статті

Наші публікації в науковій та періодичній пресі
Наші публікації

Новини нашої фірми
Новини

Торф, субстрати, рослинництво та садівництво
Цікаві сайти

Наші партнери


Нас цікавить також вівчарство, зелений туризм, народна медицина, мозаїка. Можливо і Ви знайдете корисну інформацію для себе на наших сайтах:

Романівські вівці на фермі Зелений Дуб
Романівські вівці

Зелений туризм, проживання на овечій фермі Зелений Дуб
Гостинна садиба Зелений Дуб

Народна медицина, трав'яні чаї
Трави Кременецьких гір

Сакральна і побутова мозаїка із смальти
Майстерня мозаїки Іван Кардаш

Будемо на зв'язку


 • Телефони:
  Директор:
  +38(050) 5606315
  +38(093) 4899003
  +38(067) 2846199
  Збут:
  +38(095) 9201412, +38(068) 0374036,
  +38(093) 8184903
 • Email:
  info@kardash.com.ua
 • Адреса виробництва:
  вул. Стефановича, 1а
  м. Здолбунів, Рівненська обл.
  Україна
 •           Контакт
            Мапа Google