Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Висів, висадка і догляд за рослинами в контейнерах в торфяних субстратах , полив, підготовка води, удобрення рослин, вирощування органічної продукції, вирощування рослин зі специфічними вимогами до ґрунту- орхідеї, хижі рослини, бонсай і кокедама, кактуси, мікрозелень. Це місце, куди можна звернутися за допомогою, якщо вам потрібна порада, або просто хочете показати себе! Кімнатні рослини це все, що виросло в будинку!
Marek.Dr
Повідомлень: 28
З нами з: Вів березня 26, 2019 1:21 am
Звідки: м. Лодзь, Польща

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Marek.Dr » Вів березня 26, 2019 1:41 am

При пересадці важливо вибрати правильно обєм нового гощика, його форму ( маю на увазі низький широкий чи вузький високий) і відповідно підібрати субстрат. В надто великому горщику рослини будуть закисати, тому що вони не встигають засвоїти воду з грунту. Є рослини з поверхневим корінням, для них треба низький широкий горщик. В високому горщику корені не проростають до дна і там буде застоюватися вода.

Lila
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят березня 15, 2019 2:07 pm

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Lila » Вів березня 26, 2019 1:48 am

Взагалі проблема правильного поливання існує. Сама загубила не одну рослину. Варто обговорити питання поливу, дренажу та правильного субстрату.
Цікаво, що нам скажуть ПРООФІ?

Емма
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят березня 29, 2019 12:06 am
Звідки: Дніпро

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Емма » П'ят березня 29, 2019 12:29 am

Я не здивувалася, коли дізналася, що багато хто зараз так квіти купують. Колега раз в пару місяців купує пальму або орхідею, а коли дохне - викидає. Думаю зараз багато хто так роблять. Вона ставиться до вазонків як до букету - зачах, здох і в сміття.

Хоча що значить дохне? Якщо дохне, значить так доглядає. Кімнатні квіти частіше дохнуть від недоливу або переливу та передозу добривами.

Kvitka
Повідомлень: 20
З нами з: П'ят березня 15, 2019 11:14 am
Звідки: Коломия

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Kvitka » П'ят березня 29, 2019 12:48 am

Що значить дохне? Вазони надзвичайно витривалі "істоти". Звичайно, якщо дохне, значить так доглядає. Деякі знаходять виправдання - в мене , мовляв, важка (або мабуть крива) рука. Але та рука я думаю, що не доглядає взагалі. Просто ставить на вікно як елемент інтер'єру.

Kvitka
Повідомлень: 20
З нами з: П'ят березня 15, 2019 11:14 am
Звідки: Коломия

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Kvitka » П'ят березня 29, 2019 1:04 am

Сусідка також часом купує , але більше любить подарунки, престижну орхідею або квітучі троянди для понту. Тиждень - два стоять у неї, після того як відцвітають викидає на смітник. Вона не одна така. Часом бачу як жіночка перебирає після свят викинуті вазонки і забирає їх додому мабуть в реанімацію.
А сусідка каже що кімнатні квіти не любить і бавитися з ними не хоче. Каже що заставлене горщиками підвіконня це "совдепія" і нічого гарного в цьому немає.

А я люблю квітучі квіти. А чи красиво горщики на вікнах, або некрасиво, вирішувати кожному. У мене дерев'яні підвіконня і використовую гарні глиняні горщики , підбираю все в одній колірній гамі і стилістиці. Як на мене то красиво. :D

Марта
Повідомлень: 14
З нами з: Чет квітня 11, 2019 1:14 am
Звідки: Дубровиця, Рівненська обл.

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Марта » Чет квітня 11, 2019 1:31 am

А в мене на краю горщиків виступає білий наліт. Що це ?

SvitlanaKuchta
Повідомлень: 12
З нами з: Вів квітня 16, 2019 1:35 am
Звідки: Жмеринка

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення SvitlanaKuchta » Вів квітня 16, 2019 1:59 am

Марта писав:
Чет квітня 11, 2019 1:31 am
А в мене на краю горщиків виступає білий наліт. Що це ?
Маю таку саму проблему. Пересаджую в новий чистий горщок , в свіжий покупний грунт. А через півроку на поверхні і по краю горшка зявляється білий наліт. Відчистити його важко.

Dok
Повідомлень: 81
З нами з: Нед квітня 07, 2019 10:30 pm

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Dok » Нед квітня 28, 2019 4:39 pm

"Часто мы боремся с плесенью вместо того, чтобы бороться с сыростью" М. Жванецький 8-)

Іванна
Повідомлень: 16
З нами з: Сер квітня 10, 2019 12:12 am
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Іванна » Пон серпня 12, 2019 10:43 pm

Я вже писала в інших темах - в мене в серпні після відпустки виникли проблеми з пеларгоніями . Вони тиждень в серпні прожили без мене на балконі - в результаті побіліло листя. Як рятувати?!

Ксюша
Повідомлень: 6
З нами з: Нед жовтня 06, 2019 11:09 pm

Re: Проблеми при вирощуванні рослин в горщиках

Повідомлення Ксюша » Нед жовтня 06, 2019 11:16 pm

Привіт всім,
допоможіть дівчата. Ось така проблема - вже декілька років намагаюся виростити гарні вазони, але які б вазони я не садила,нічого не хоче рости,поливаю, удобрюю, перепробувала всілякі ґрунти , добрива і підживки, різні квіти , ставила їх на різні вікна - результат однаковий - або сидить на місці,або сохне, або, в кращому випадку трохи росте,але не цвіте. Руки опускаються. Порадьте що робити?

Відповісти