Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Висів, висадка і догляд за рослинами в контейнерах в торфяних субстратах , полив, підготовка води, удобрення рослин, вирощування органічної продукції, вирощування рослин зі специфічними вимогами до ґрунту- орхідеї, хижі рослини, бонсай і кокедама, кактуси, мікрозелень. Це місце, куди можна звернутися за допомогою, якщо вам потрібна порада, або просто хочете показати себе! Кімнатні рослини це все, що виросло в будинку!
Marta
Повідомлень: 11
З нами з: Вів квітня 16, 2019 10:28 pm
Звідки: м. Харків

Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Marta » Вів квітня 16, 2019 10:37 pm

В кількох вазонах помітила дощових червяків. Бачу характерні гірки на поверхні. Якось поливала то виліз червоний червяк. Як маю рятувати вазони?

Kateryna
Повідомлень: 16
З нами з: Вів березня 12, 2019 1:44 pm
Звідки: Тернопіль

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Kateryna » Вів квітня 16, 2019 10:59 pm

Я вирощую багато рослин виключно в торфяних субстратах. Купую грунти в магазині. Ніколи не бачила червяка в мішку з субстратом. Немає червяків і в вазонах в хаті. Деякі рослини стоять в мене в контейнерах на вулиці. Там бувають дощові черви. Я не панікую. Вони попадають з груну бо горшки стоять на землі. Впевнена що дощовий черв'як ніякої шкоди не завдасть. На городі він овочів не їсть.

Kateryna
Повідомлень: 16
З нами з: Вів березня 12, 2019 1:44 pm
Звідки: Тернопіль

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Kateryna » Вів квітня 16, 2019 11:00 pm

Десь бачила ідею
Якщо тобі не подобаються червяки, то подаруй чоловікові вудку :D . На рибалку він виловить всіх твоїх червяків :lol:

Lubcia
Повідомлень: 14
З нами з: Чет березня 14, 2019 11:27 am
Звідки: Житомир

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Lubcia » Вів квітня 16, 2019 11:06 pm

Розберися звідкіля в тебе в горшку в кімнаті червяки. Я ніколи не бачила червяка в магазинному субстраті. Ти землю з городу додаєш до покупного грунта? Додаєш якійсь перегній чи біогумус?

Lubcia
Повідомлень: 14
З нами з: Чет березня 14, 2019 11:27 am
Звідки: Житомир

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Lubcia » Вів квітня 16, 2019 11:10 pm

Якщо вже не допоможе чоловік зі своїми рибаками, то занур горщик цілком в тазик з водою, так, щоб вода була рівно з рівнем грунта в горщику. Коли земляний ком промокне, дощові черв’яки вилізуть на поверхню в горщику, тому що черв’якам нічим дихати, вони задихаються і вилазять на поверхню (так як після дощу, бачила?).

Lubcia
Повідомлень: 14
З нами з: Чет березня 14, 2019 11:27 am
Звідки: Житомир

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Lubcia » Вів квітня 16, 2019 11:22 pm

Та хай живе, в1н біогумус робить, переробляє розкладену органіку, розрихлює землю яку ти навалила в горщок з кротовини. Все як на городі. Якщо він там, то яка проблема? Дощовий нічим не шкідливий.

Lubcia
Повідомлень: 14
З нами з: Чет березня 14, 2019 11:27 am
Звідки: Житомир

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Lubcia » Вів квітня 16, 2019 11:23 pm

Черв'як дощовий вазончик не їсть, він не має зубів.

Емма
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят березня 29, 2019 12:06 am
Звідки: Дніпро

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Емма » Вів квітня 16, 2019 11:28 pm

Думаю так що навіщо щось робити ? Каліфорнійців спеціально розводять щоб переробляти відходи в біогумус та удобрювати землю.

Ksuscha
Повідомлень: 24
З нами з: Вів квітня 02, 2019 11:15 pm
Звідки: Новоград

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Ksuscha » Вів квітня 16, 2019 11:39 pm

Десь в ФБ знайшла рідну душу. Я вчилася на електрика. І до справи також підходжу професійно.
Добре полийте грунт в горщику, запхайте два дроти в землю і підключіть батарейку, наприклад, Крону (це 9 Вольт). Червяки полізуть на поверхню через кілька секунд.

УВАГА! Техніка безпеки понад усе!!!
Ніколи не пхайте дроти в розетку там 220 Вольт! Це небезпечно для життя!

Ksuscha
Повідомлень: 24
З нами з: Вів квітня 02, 2019 11:15 pm
Звідки: Новоград

Re: Прошу поради - як вивести з вазона дощового черв"яка?

Повідомлення Ksuscha » Вів квітня 16, 2019 11:43 pm

Часом розказують, що ось пересадила рослини , там завелися червяки і рослини гинуть. Рослини гинуть не від дощових червяків , а від неправильної пересадки. Часто від "економії" , коли до хорошого субстрату додають землю з городу разом з справжніми шкідниками.

Відповісти