ЕкоКуб модний напрямок фітодизайну

Висів, висадка і догляд за рослинами в контейнерах в торфяних субстратах , полив, підготовка води, удобрення рослин, вирощування органічної продукції, вирощування рослин зі специфічними вимогами до ґрунту- орхідеї, хижі рослини, бонсай і кокедама, кактуси, мікрозелень. Це місце, куди можна звернутися за допомогою, якщо вам потрібна порада, або просто хочете показати себе! Кімнатні рослини це все, що виросло в будинку!
MiraSlava
Повідомлень: 11
З нами з: Пон квітня 01, 2019 9:20 pm
Звідки: Богородчани, Івано-Франківська обл.

Re: ЕкоКуб модний напрямок фітодизайну

Повідомлення MiraSlava » Пон квітня 01, 2019 10:48 pm

Щоб розібратися з цими кубиками пошукала більше інформації в англомовному інтернеті. Якось тим хлопцям довіряю більше. Інформація на наших сайтах здебільшого це не вичитаний машинний переклад з російських сайтів. А це хвалебні рекламні сайти.

Так ось знайшла на сайті https://everydayadam.ca/projects/projec ... be-part-1 повідомлення Проект - Полуничний Екокуб (Project – Strawberry EcoCube). Повідомлення і фото з цього сайту.

Наведу текс повідомлення більш-менш дослівно.

EcoCube - це витончений маленький дерев'яний блок, в якому вже містяться деякий поживний субстрат та насіння. Стверджують, що з невеликою кількістю води, тепла і світла отримаю свою першу полуницю через 12 тижнів (російсько-українськи продавці обіцяють гори полуниці вже через місяць :lol: ). Ці кубики можна побачити в різних місцях, включаючи Amazon і Chapters / Indigo, і навіть на столах в офісах.

Що таке проект EcoCube?
Автор отримав Strawberry EcoCube в якості подарунка на Різдво, і як тільки сонце почало світити достатньо , прийшов час, нарешті, перевірити його.
Початкові враження насправді досить хороші - все добре упаковано, і інструкції зрозумілі - це рослина в дерев'яному горщику кубічної форми!
Не зовсім зрозуміло, який субстрат в кубику. Схоже, що всередині блоку є якась тканина (я думаю що субстрат на основі вермикуліту і кокосу.)


Давайте я буду надалі писати від імені автора, як він сам пише в блозі.

Ніколи раніше я не вирощував полуницю, мені цікаво, чи є в суміші насіння, або якесь кореневище.
Початкова настройка
Зображення
Куб розпаковував і поливав відповідно до вказівок, і я поклав його на сонячне підвіконня над радіатором з поліетиленовим пакетом, щоб зберегти вологість. Я зробив все можливе, щоб грунт залишався вологими протягом наступних декількох місяців. Ось сподіваюся на урожай на полуниці! Загалом, умови в моїй квартирі мають тенденцію до температури близько 24 градусів за Цельсієм, і близько 30% вологості - це з радіаторами водяного опалення - це створює злегка сухе середовище, але, по крайній мірі, це приємно і тепло!

Що далі?

На жаль, це буде надзвичайно коротке оновлення для Project Strawberry EcoCube. Зрештою, EcoCube не зміг виконати мої сподівання, не дивлячись на хороші умови і уважність.
Проект Strawberry EcoCube дійсно не спрацював.
Я дотримувався інструкції і тільки поливав 30 мл води час від часу, коли помічав, що субстрат стає трохи сухим, але, на жаль, у мене з'явився лише один крихітний маленький паросток (кілька мм у висоту), який жив недовго і загинув.
Було достатньо світла, тепла і вологості, тому я не знаю, що пішло не так.
Що далі?
На цьому, однак, проект закінчено. Рослинка ледь зросла, а потім померла, хоча у мене немає проблем з вирощуванням рослин традиційним способом, тому я не знаю, чому це так невдало провалилося.


Ну ось така історія. Сподіваюся автор не образиться на мене за це цитування. Висновок мій - екокубик це дорога цяцька, яка годиться хіба на оригінальний подарунок з якоюсь рекламною картинкою. Прикро буде якщо там нічого не виросте і отримувач подарунка буде негарно про вас згадувати.
Вкладення
ecocub substrat.jpg
ecocub substrat.jpg (68.36 Кіб) Переглянуто 5779 разів

Dok
Повідомлень: 81
З нами з: Нед квітня 07, 2019 10:30 pm

Re: ЕкоКуб модний напрямок фітодизайну

Повідомлення Dok » Нед квітня 07, 2019 10:49 pm

Субстрат на фото подібний на вермикуліт (спучена слюда)

Емма
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят березня 29, 2019 12:06 am
Звідки: Дніпро

Re: ЕкоКуб модний напрямок фітодизайну

Повідомлення Емма » Нед квітня 07, 2019 11:05 pm

Скільки дерева "захісники природи " зіпсули.

Відповісти