Прохання до учасників форуму.

Ваші питання, зауваження, пропозиції щодо роботи сайту та форуму kardash.com.ua
Відповісти
Andrij
Адміністратор сайту
Повідомлень: 71
З нами з: Нед березня 10, 2019 1:25 am
Звідки: Здолбунів
Контактна інформація:

Прохання до учасників форуму.

Повідомлення Andrij » Пон березня 11, 2019 11:37 am

Шановні друзі!
Дотримуючись кількох не дуже строих правил ви полегшите обслуговування форуму модераторам і адміністрації, а також і собі - так як вам самим буде потім простіше знайти потрібну інформацію. Як і в бібліотеці, де для кожної книги є своє місце, для форуму також важлива структура.

Тому щоб наш форум не перетворився в інформаційний смітник, намагайтеся при відповідях в розділах дотримуватися змісту теми.

Не варто писати декілька повідомлень однакового змісту. Використовуйте кнопку "змінити" і допишіть або уточніть повідомлення, не створюючи нове.

Наш форум про ґрунти та рослини, захоплення і бізнес повязані з цим. Тому прохання не чіпати тему політики, сексу і інших тем, що до цього не мають безпосереднього відношення. Адже для цього є багато інших спеціалізованих форумів.

З приводу особистих тем - всі дії модераторів в особистих темах (мої квіти, про себе, про моїх любих звіряток та ін.) і будуть обговорюватися з власниками теми.

Для тих у кого повільний інтернет, або вам не хочеться бачити підписи інших форумчан, можна відключити їх показ для вашого облікового запису. Для цього заходимо в свій профіль, вибираємо розділ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ФОРУМУ, там шукаємо графу "Чи не показувати підписи інших користувачів ". Підписи для вас не відображатимуться.

Відповісти